سیاست مرجوعی و عودت

رویه باز گرداندن کالا

تلاش ما در مجموعه عطر ماندگار این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید، ما این امکان را برای شما در نظر گرفتیم که با آسودگی خاطر در مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا برای بازگرداندن آن مطابق شرایط زیر اقدام نمایید.
 
 

شرایط مرجوعی کالا

  1. همه کالاهای بازگشتی باید در شرایط اولیه به همراه جعبه محصول و شماره سفارش باشد.
  2. قبل از مرجوع کردن کالا باید در تماس با پشتیبانی کد مرجوعی دریافت نموده و همراه با کالا ارسال نمایید.
  3. جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و بارگیری باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.
  4. همه محصولاتی که حساسیت بهداشتی دارند مانند لوازم آرایشی بهداشتی در صورت باز شدن پلمپ کالا امکان بازگشت ندارد.
  5. عدم مطابقت کالا با سلیقه فرد جزء شرایط عودت کالا نمیباشد.

 

شرایط عودت وجه کالا

در صورت دارا بودن شرایط فوق و دریافت کد مرجوعی از پشتیبانی ، وجه کالا با شرایط زیر عودت داده میشود.

  1. در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید ، کد تخفیف مورد نظر مجدد قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا تنها اصل پول پرداختی در حین خرید بازگردانده خواهد شد.
  2. پس از دریافت کالا توسط انبار عطر ماندگار و تایید واحد پشتیبانی مبنی بر دارا بودن شرایط مرجوعی ، مبلغ کالای عودت داده شده به شماره کارت اعلامی واریز میگردد. لازم به ذکر است شماره کارت اعلامی باید مربوط به همان کارتی باشد که از آن خرید صورت گرفته است.
  3. پس از تایید واحد پشتیبانی ، عودت وجه تا حداکثر سه روز ساعت کاری صورت می پذیرد.

 

عودت اشتباه کالا

در صورتی که کالایی حائز شرایط مرجوعی نباشد و یا پس از دریافت آن توسط واحد پشتیبانی مورد تایید واقع نگردد ، مجموعه عطر ماندگار مسئولیتی در خصوص آن نداشته و مشتری با پرداخت مجدد هزینه ارسال  کالا را دریافت مینماید.