شرکت فرگرنس ورلد

لوگو فرگرنس ورلد

شرکت فرگرنس ورلد – Fragrance World

بازار عطر و ادکلن یکی از بزرگترین تجارت ها در دنیا میباشد  که سالهاست با برنامه ریزی و سرمایه گذاری امارتی ها ، این کشور به مرکزی برای تولید و پخش تمام برندها تبدیل شده است.

این شرکت ابتدا با هدف دستیابی به بازار آسیا اقدام به تولید رایحه های معروف نمود و با توجه به کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب، محبوبیت زیادی نیز به دست آورده است . همچنین از نقاط قوت محصولات تولیدی این شرکت به طراحی زیبای شیشه های ادکلن و بسته بندی های شکیل آن اشاره کرد.

در حال حاضر هم این برند در اغلب کشورهای اروپایی و خاورمیانه شناخته شده است و با بسیاری از برندهایی که با هدف تولید ادکلن های رایحه مشابه تشکیل شده اند رقابت میکند.برندهایی همچون جانوین ، آرکیوس و… از رقبای اصلی این شرکت هستند.

امروزه ادکلنهای فرگرنس ورلد یک پای ثابت فروش بازارند! از پرطرفدار ترین محصولات این برند میتوان به ادکلن بلک لدر،ساواج، هات زون ،ذن و… اشاره کرد.
ادکلن رز سداکشن سکرت

شاید از خودتان بپرسید که چرا باید مشتری فرگرنس ورلد باشید؟

 

 

 

انتخاب عطر و ادکلن کاملا سلیقه ای میباشد، اما هر فردی برای انتخاب آن فاکتورهایی را مد نظر دارد . از جمله مهمترین موارد : قیمت،نوع رایحه ،بسته بندی ،میزان ماندگاری و پخش بو میباشد که فرگرنس ورلد تقریبا تمام اینها را در ادکلن های خود جمع نموده است.

بطور مثال ادکلن های تولیدی این شرکت ماندگاری متوسط رو به بالا دارند و در صورتی که در جای درست مانند روی نبض یا پشت گوشی اسپری شوند میتواند تا 24 ساعت هم روی بدن شما بماند .

 

دیدگاه ها 1

یک دیدگاه در “شرکت فرگرنس ورلد”

    مینا مبینی

    محصولاتش عالیه ارزش خرید داره